Jste zde: spolana.cz > CS/  MÉDIA/  Aktuality/  SPOLANA a.s. se zapojila do projektu “Sociální automobil” pro Pečovatelskou službu
Velikost textu:  A AA
SPOLANA a.s. se zapojila do projektu “Sociální automobil” pro Pečovatelskou službu

26-03-2013  

“Sociální automobil” je projektem firmy KOMPAKT s.r.o. Poděbrady. Je postaven na zcela jednoduché, ale podstatou velice prospěšné myšlence.

Za spoluúčasti firem a společností se snaží o vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí.

Od roku 1997, kdy společnost zahájila realizaci tohoto projektu, se podařilo za pomoci firem po celém území naší republiky s úspěchem předat již 338 „sociálních automobilů“ různým ústavům a zařízením, jenž pečují o mentálně či tělesně postižené. Spolana se připojila do tohoto programu a zakoupením reklamní plochy na vozidle společně s mnoha dalšími firmami z regionu přispěla k tomu, že mohl být 19. února letošního roku slavnostně předán automobil Renault Kangoo určený pro Pečovatelskou službu města Neratovice.

"Sociální" automobil pro Pečovatelskou službu

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny ORLEN UNIPETROL