Jste zde: spolana.cz > CS/  MÉDIA/  Aktuality/  Neratovická ploutev se za podpory Spolany vydařila
Velikost textu:  A AA
Neratovická ploutev se za podpory Spolany vydařila

27-05-2016  

M300516_2.pngNeratovice, 27. květen 2016 – Rybářské závody Neratovická ploutev 2016, které v sobotu 21. května 2016 zorganizoval úspěšně Český rybářský svaz Místní organizace Neratovice znají své vítěze. První místo s úlovkem 15 kg (564 bodů) získal shodou náhod zaměstnanec Spolany Oldřich Strnad.

O další místa a také hodnotné ceny se podělili na břehu mlékojedského rybníku borci z Neratovicka ale i Havířova a dalších koutů České republiky. Ceny jim předal Karel Pavlíček, generální ředitel Spolany, pod jehož záštitou se závody konaly. „Jsme velmi rádi, že se závody těší čím dál větší oblibě. Oproti předešlým ročníkům jsme změnily pravidla, mohlo se tak zúčastnit více rybářů a nechytají se už jen kapři, proto jsme i změnili i název na „Neratovickou ploutev“. Celkem se letos zúčastnilo 103 závodníků, dohromady nachytali 320 kg zdravých ryb,“ komentuje závod Jiří Chrdle, jednatel místní organizace Českého rybářského svazu v Neratovicích.

M300516_1.png

Spolana spolupracuje s Českým rybářským svazem dlouhodobě a to např. na monitorinzích stavu rybí populace v Labi nebo výsadbě kaprů do Labe. „Péče o životní prostředí je jednou z priorit našeho podnikání, ve spolupráci s rybářským svazem vidíme obrovský potenciál i do budoucna,“ dodává Karel Pavlíček, generální ředitel Spolany.

SPOLANA a.s. je jednou z největších chemických společností v České republice a jediným českým výrobcem PVC a kaprolaktamu. Produkuje také hydroxid sodný a síran amonný. Zaměstnává více než 700 lidí. Od roku 2006 je Spolana vlastněna polskou chemickou společností ANWIL, členem skupiny ORLEN.

Kontakt:
Jitka Němečková
manažerka komunikace
SPOLANA, a.s.
jitka.nemeckova@unipetrol.cz
tel.: +420 731 193 191

« zpět

 
 
 

Značky Skupiny ORLEN UNIPETROL